Završene 8. Sportske igre mladih

U Sarajevu su, 11.08.2018 godine, okončane osme po redu Sportske igre mladih

Sanjin Pehlivanović osvojio tri medalje na Evropskom prvenstvu za juniore u bilijaru

Sanjin Pehlivanović prvak Evrope u juniorskoj konkurenciji (U19) u disciplini ''devetka''.

Fudbalska U-18 reprezentacija BiH zauzela je osmo mjesto na Mediteranskim igrama.

Izabranici selektora Mirze Varešanovića nakon poraza od Španije i Alžira, večeras su izgubili i od Turske (2:4).

Nastupi bh. džudista na MI Tarragona 2018

Džudisti iz Bosne i Hercegovine Miloš Mandić i Harun Sadiković izgubili su u borbi za bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Taragoni.

Posjeta Olimpijskom muzeju - najtrofejnija njemačka brzoklizačica Claudia Pechstein

Poznata njemačka brzoklizačica Claudia Pechstein, je zajedno sa bivšom jugoslovenskom reprezentativkom Ilijanom Vavan posjetila posjetila Olimpijski muzej

Srebrena medalja za BH reprezentaciju u sjedećoj odbojci

BH reprezentacija u sjedećoj odbojci osvojila srebrenu medalju na Svjetskom prvenstvu u Holandiji.

Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci u borbi za svjetsko zlato

Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci pobjedom nad Brazilom od 3:1 plasirala se u finale Svjetskog prvenstva koje se održava u Holandiji.

Sedam novih disciplina na ZOI 2022.

Sedam novih disciplina dodano je u program Zimskih olimpijskih igara 2022. godine, kojima je domaćin Peking, s ciljem što veće zastupljenosti sportašica, objavili su u srijedu iz Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK).