• Ženska košarkaška reprezentacija (zlatna medalja)
  • Muška košarkaška reprezentacija
  • Muška fudbalska/nogometna reprezentacija
  • Muška rukometna reprezentacija
  • Muška odbojkaška reprezentacija
  • Almedin Fetahović - boks (zlatna medalja)
  • Amir Šišić - boks
  • Mehmed Skomorac - boks
  • Nermin Šabanović - boks
  • Eldin Pekmez - karate (bronzana medalja)
  • Raif Buca - karate
  • Edin Đonko - karate
  • Dijana Kvesić - plivanje
  • Anja Margetić - plivanje
  • Tarik Hodžić - stoni tenis
  • Muhamed Mehmedović - stoni tenis
  • Mehmed Skender - dizanje tegova
  • Midhat Fejzić - hrvanje
  • Muška fudbalska/nogometna reprezentacija
  • Muška košarkaška reprezentacija
  • Ženska košarkaška reprezentacija
  • Muška rukometna reprezentacija
  • Kada Delić - atletika
  • Elvir Krehmić - atletika
  • Dijana Kojić - atletika
  • Esmir Kukić - boks (bronzana medalja)
  • Mirel Duraković - boks
  • Halid Ranica - boks
  • Sulejman Bajrić - boks
  • Haris Duvnjak - biciklizam
  • Kenan Starčević - biciklizam
  • Samir Kovačević - biciklizam
  • Adnan Arnautović - karate
  • Denis Muhović - karate
  • Samir Mehić - karate
  • Mufid Drekovac - karate
  • Marija Tošić - karate
  • Sejdina Omerović - karate
  • Vlatka Matanović - karate
  • Janko Gojković - plivanje
  • Vanja Bosankić - plivanje
  • Igor Bilas - plivanje
  • Tarik Hodžić - stoni tenis
  • Linda Mešan - stoni tenis
  • Nihad Efendić - kajak
  • Amer Hamamdžić - kajak
  • Ahmet Hamamdžić - kajak
  • Aldvin Torlaković - judo
  • Arijana Jaha - judo
  • Nedžad Fazlija - streljaštvo (srebrena medalja)
  • Šejla Kurtagić - streljaštvo
  • Dževad Haznadar - streljaštvo
  • Islam Sadikaj - hrvanje
  • Fahrudin Hodžić - hrvanje
  • Elvir Krehmić - atletika (bronzana medalja)
  • Edhem Kačević - atletika
  • Adnan Hadžić - karate (bronzana medalja)
  • Arnel Kalušić - karate (bronzana medalja)
  • Elbina Džafić - karate
  • Merima Softić - karate
  • Admir Ćupina - karete
  • Dino Mušanović - karate
  • Amel Mekić - judo
  • Ivica Hajduk - boćanje
  • Stojan Zelić - boćanje
  • Željko Panić - plivanje
  • Nedžad Fazlija - streljaštvo
  • Edin Fazlija - streljaštvo
  • Muška košarkaška reprezentacija
  • Hamza Alić - atletika (bronzana medalja)
  • Edhem Kačević - atletika
  • Damir Haračić - atletika
  • Elvis Jahić - biciklizam
  • Samir Kovačević - biciklizam
  • Vladimir Kuvalja - biciklizam
  • Markica Dodig - boćanje (srebrena medalja)
  • Stojan Zelić - boćanje
  • Memnun Hadžić - boks
  • Emir Telalović - boks
  • Halid Ranica - boks
  • Esmir Kukić - boks
  • Dragan Marković - hrvanje
  • Irfan Muhić - hrvanje
  • Željko Božić - kajak
  • Nihad Efendić - kajak
  • Arnela Odžaković - karate (zlatna medalja)
  • Adnan Hadžić - karate (srebrena medalja)
  • Merima Softić - karate (bronzana medalja)
  • Admir Ćupina - karate
  • Mirsada Suljkanović - karate
  • Arnel Kalušić - karate
  • Una Selman - karate
  • Lejla Ferhatbegović - karate
  • Amel Mekić - judo (bronzana medalja)
  • Eldin Lukač - judo
  • Mitar Mrdić - judo
  • Nedim Nišić - plivanje
  • Olivera Jurić - dizanje tegova
  • Srđan Miličević - stoni tenis
  • Tatjana Jotanović - streljaštvo
  • Jasmin Moranjkić - streljaštvo
  • Nedžad Fazlija - streljaštvo
  • Žarko Lazić - streljaštvo
  • Mahir Kadrić - golf
  • Dejan Šaran - golf
  • Feđa Selmanagić - golf
  • Muška košarkaška reprezentacija
  • Kemal Tajić - hrvanje (bronzana medalja)
  • Haris Tajić - hrvanje
  • Dragan Marković - hrvanje
  • Selma Atić - plivanje
  • Ensar Hajder - plivanje
  • Almira Lizde - dizanje tegova
  • Ljubica Nevjestić - dizanje tegova
  • Monika Gujić - dizanje tegova
  • Ema Škaljo - streljaštvo
  • Darija Kitić - streljaštvo
  • Žarko Lazić - streljaštvo
  • Nedžad Fazlija - streljaštvo
  • Hamza Alić - atletika (srebrena medalja)
  • Kemal Mešić - atletika
  • Darko Rosić - atletika
  • Adnan Malkić - atletika
  • Gorana Cvijetić - atletika
  • Jasna Horozić - atletika
  • Albedin Žigić - biciklizam
  • Vedad Karić - biciklizam
  • Mile Kovač - biciklizam
  • Larisa Cerić - judo (srebrena medalja)
  • Amel Mekić - judo (bronzana medalja)
  • Mitar Mrdić - judo
  • Dejana Komljenović - judo
  • Aldin Lukač - judo
  • Eldin Lukač - judo
  • Ibro Miladin - judo
  • Franjo Zadro - judo
  • Nermina Ćosičkić - judo
  • Dea Miletić - judo
  • Merima Softić - karate (srebrena medalja)
  • Arnela Odžaković - karate (bronzana medalja)
  • Edin Muslić - karate (bronzana medalja)
  • Dijana Okanović - karate
  • Mirsada Suljkanović - karate
  • Alem Kupusović - karate
  • Oliver Mandarić - karate
  • Tarik Lusija - karate
  • Adnan Hadžić - karate
  • Una Selman - karate
  • Srđan Miličević - stoni tenis
  • Admir Duranspahić - stoni tenis
  • Vladimir Ivanek - stoni tenis
  • Mervana Jugić Salkić - tenis
  • Ismar Gordić - tenis
  • Aldin Šetkić - tenis
  • Siniša Marković - tenis
  • Velibor Vidić - boks (bronzana medalja)
  • Darko Kučuk - boks
  • Džemal Fetahović - boks
  • Adnan Hadžihajdić - boks
  • Memnun Hadžić - boks
  • Mirza Aljić - boks
  • Ismet Zerić - boks
  • Damir Beljo - boks
  • Josip Glavinić - boćanje
  • Markica Dodig - boćanje
  • Muška rukometna reprezentacija
  • Ženska odbojkaška reprezentacija
  • Amel Mekić - judo (srebrena medalja)
  • Larisa Cerić - judo (bronzana medalja)
  • Dražen Subotić - judo
  • Mitar Mrdić - judo
  • Selma Sejdinović - judo
  • Džemal Bošnjak - boks (bronzana medalja)
  • Alem Čolpa - boks
  • Velibor Vidić - boks
  • Bojan Aladžić - boks
  • Hamza Alić - atletika (bronzana medalja)
  • Kemal Mešić - atletika
  • Dejan Mileusnić - atletika
  • Biljana Cvijanović - atletika
  • Dušan Babić - atletika
  • Darija Kitić - streljaštvo
  • Olivera Jurić - dizanje tegova
  • Armin Gredić - teakwondo
  • Ivana Ninković - plivanje
  • Mirsada Suljkanović - karate
  • Nermin Potur - karate
  • Edin Muslić - karate
  • Admir Zukan - karate
  • Alem Kupusović - karate
  • Elvir Čosić - hrvanje
  • Ajdin Brkić - hrvanje
  • Muška fudbalska/nogometna reprezentacija