• Minela Skender - gimnastika
  • Slobodan Trninić - judo
  • Igor Pilipović - biciklizam
  • Vedran Kadrić - atletika
  • Sanida Duraković - atletika
  • Amir Bećirhodžić - atletika
  • Vedran Šunjić - atletika
  • Zlatan Bosnić - plivanje
  • Mirza Mešanović - plivanje
  • Emir Bašić - tenis
  • Azra Bašalić - tenis

  • Elvis Fatić - atletika
  • Sanida Duraković - atletika
  • Jasmin Salihović - atletika
  • Edin Nišić - plivanje
  • Mirza Mešanović - plivanje
  • Elvis Jahić - biciklizam
  • Medisa Vrućak - gimnastika
  • Mirela Bulbulija - judo
  • Vernes Sadiković - judo

  • Marija Mitrašinović, atletika
  • Edib Smajević, atletika
  • Admir Kukuruzović, judo
  • Davor Trnovljaković, plivanje
  • Ivan Čorić, tenis

  1. Nenad Tošović – atletika
  2. Zorica Krivaja – atletika
  3. Jasminka Guber – atletika
  4. Mirsad Jusić – biciklizam
  5. Bojan Bojić – biciklizam
  6. Amar Kukuruzović – judo
  7. Goran Miljanović – judo
  8. Dejan Inić – judo
  9. Sanela Salkić – plivanje
  10. Edin Mahmuzić – plivanje
  11. Almir Divović – stoni tenis
  12. Mirza Dizdarević – stoni tenis

  • Bojan Džida - atletika
  • Adnan Malkić - atletika
  • Stevan Kosorić - atletika
  • Gorana Cvijetić - atletika
  • Nebojša Babić - biciklizam
  • Predrag Marić - kajak
  • Dragan Lučić - judo
  • Sara Vuković - judo
  • Dea Miletić - judo
  • Emir Gotovušić - plivanje
  • Marko Đurić - plivanje
  • Merima Balić - plivanje
  • Marija Vujasin - plivanje

  • Ismir Bujak - atletika
  • Jasmin Gavranović - atletika
  • Asmir Bajrić - atletika
  • Aleksandar Pajkić - atletika
  • Nikola Veljović - atletika
  • Šaban Rakovac - atletika
  • Miodrag Sedlarević - atletika
  • Selmir Alibegović - atletika
  • Nikolina Sarajić - atletika
  • Vanja Račić - atletika
  • Rejhana Memić - atletika
  • Sara Pašagić - atletika
  • Dijana Kovačević - atletika
  • Smiljana Kremenović - atletika
  • Lejla Ibrahimović - atletika
  • Tanja Marković – atletika
  • Imamović Ismir – biciklizam
  • Halkić Armin - biciklizam
  • Zadro Franjo – 50 kg - judo
  • Babić Tanja – 49 kg - judo
  • Šiljegović Stefan – 55 kg - judo
  • Čulo Bruno – 60 kg - judo
  • Asima Tahirović – 52 kg - judo
  • Ristić Damjan – 66 kg - judo
  • Halilagić Dino – 73 kg - judo
  • Haračić Sabina – 70 kg - judo
  • Kisin Đorđe – 81 kg – judo - SREBRNA MEDALJA
  • Šurić Sandra - plivanje
  • Alić Zlatko - plivanje
  • Ličina Nejra - plivanje
  • Hajdar Ensar - plivanje
  • Marković Damjan – stoni tenis
  • Kovač Armin – stoni tenis
  • Kostić Ivana – stoni tenis
  • Pandžo Nejra – stoni tenis

  1. Melika Kasumović – atletika
  2. Osman Junuzović – atletika
  3. Damir Halilagić – atletika
  4. Armin Bujak – atletika
  5. Aleksandra Vidović – atletika
  6. Mladena Petrušić – atletika
  7. Hana Topčagić – judo
  8. Tanja Košarac – judo
  9. Selma Sejdinović – judo
  10. Mustafa Jatić – judo
  11. Eldin Omerović – judo
  12. Stefan Majdov – judo
  13. Ivan Stojak – judo
  14. Boško Salamić – biciklizam
  15. Hidajet Subašić – biciklizam
  16. Andrej Simić – plivanje
  17. Damir Hadžić - plivanje

  • Desanka Ćiro - atletika
  • Mesud Pezer - atletika (bronzana medalja)
  • Lejla Sejdinović - judo
  • Nemanja Majdov - judo
  • Petar Zadro - judo
  • Đorđa Slobodan  - judo
  • Harun Sadiković - judo
  • Nikola Mišković - judo

  • Aleksandra Samardžić - judo (bronzana medalja)
  • Petar Zadro - judo (srebrena medalja)
  • Selma Ograšević - judo
  • Harun Sadiković - judo

 

Atletika

1. Lamija Pašalić

2. Mediha Salkić

3. Katarina Lemez

4. Belmin Mrkanović

5. Jasmin Mujić, trener

 

Judo

6. Teodora Božović

7. Toni Miletić

8. Filip Stojak

9. Aleksandar Krsmanović

10. Dragan Božović, trener

 

Košarka (zlatna medalja)

11. Džanan Musa  

12. Njegoš Sikiraš  

13. Lazar Mutić  

14. Emir Čerkezović  

15. Sani Čampara  

16. Srđan Kočić  

17. Amar Barukćija

18. Vedran Mirković

19. Timur Ovčina

20. Aljoša Janković

21. Adi Alikadić

22. Nikola Đaković

23. Josip Pandža, trener

24. Enes Numanović, trener

25. Alen Tucaković, fizioterapeut

26. Ademir Zurapović, sudija

 

Plivanje

27. Emina Pašukan

28. Kosta Vrkeš

29. Mihajlo Čeprkalo

30. Angelo Simić

31. Goran Grahovac, trener

 

Sportska gimnastika

32. Sergej Malić Čorni

33. Siniša Kovačević, trener

 

Šefica misije: Samra Jurišić

Zamjenik šefice misije: Bojan Železnik