Alpsko skijanje

  • Harun Kunovac
  • Nina Petrović
  • Esma Alić
  • Aiša Kantardžić      
  • Ajlin Zuhrić
  • Salih Hasanbegović
  • Kemal Karić
  • Strahinja Arnaut
  • Almir Bužo – trener
  • Mirza Nezirović-trener

 

Ski trčanje

  • Đorđe Santrač
  • Marija Jokić,
  • Anđela Samardžija
  • Predrag Pantić
  • Uroš Lalović
  • Nikola Gavrilović
  • Goran Santrač – trener
  • Dragan Jeftović-trener

 

  •  
  • Aleksa Vuković
  • Marija Jokić
  • Anđela Samardžija
  • Andrija Jugović
  • Luka Vrećo
  • Davor Škipina
  • Goran Mumović – trener
  • Bojan Minić – trener
  •  Nedim Lomigora - alpsko skijanje

  • Mirza Hujić - alpsko skijanje
  • Vahidin Numić - alpsko skijanje
  • Faris Zuhrić - alpsko skijanje

  • Darjan Mileusnić - alpsko skijanje
  • Edin Lopčalija - alpsko skijanje
  • Marina Galić - umjetničko klizanje
  • Denis Beznar - umjetničko klizanje

Bosna i Hercegovina nije nastupila

  • Nedim Abaza - alpsko skijanje
  • Slaven Badura - alpsko skijanje
  • Tijana Vasić - alpsko skijanje
  • Bojan Samardžija - nordijsko skijanje

Bosna i Hercegovina nije nastupila

  • Marko Rudić – alpsko skijanje
  • Nemanja Košarac – biathlon i ski trčanje
  • Sanja Vasiljević  - biathlon i ski trčanje

  • Svetlin Leon, alpsko skijanje
  • Kusmuk Maksim, alpsko skijanje
  • Halilović Amra, alpsko skijanje
  • Kulović Azra, alpsko skijanje
  • Karišik Tanja, biatlon i ski trčanje
  • Petrović Đorđe, biatlon
  • Lopatić Stefan, biatlon
  • Perišić Njegoš, ski trčanje
  • Starčević Mladen, ski trčanje
  • Plakalović Mladen, ski trčanje
  • Lizdek Velibor, ski trčanje

  • Sabljica Kerim - alpsko skijanje
  • Bošnjak Franjo - alpsko skijanje
  • Hadžović Inda - alpsko skijanje
  • Hadžić Sumejja - alpsko skijanje
  • Mumović Dejan - biathlon i ski trčanje
  • Kovačević Ivana – biathlon i ski trčanje
  • Tirak Arijana - umjetničko klizanje
  • Biogradilić Faris - snowboard
  • Starčević Marko - ski trcanje

  • Marko Šljivić - skijanje
  • Lamija Avdić - brzo klizanje
  • Lejla Šehić - umjetničko klizanje

  • Šejla Merdanović - alpsko skijanje
  • Emir Lokmić - alpsko skijanje
  • Alma Šehić - umjetničko klizanje
  • Boris Škipina - biatlon
  • Teodora Đukić - ski trčanje i biatlon
  • Sara Mumović - ski trčanje
  • Stefan Anić - ski trčanje

 

  • Emina Husić - alpsko skijanje
  • Sara Šišić - alpsko skijanje
  • Matin Kamenica - alpsko skijanje
  • Dino Terzić - alpsko skijanje
  • Miloš Čolić - biatlon
  • Strahinja Erić - ski trčanje