ALPSKO SKIJANJE

(Sva takmičenja osim paralelne utrke održat će se na borilištu Jahorina)

11. februar

10:00 Veleslalom utrka djevojčica, prva vožnja

12:00 Veleslalom utrka djevojčica, druga vožnja

12. februar

10:00 Veleslalom, utrka dječaka, prva vožnja

12:30 Veleslalom, utrka dječaka, druga vožnja

13. februar

10:00 Slalom utrka djevojčica, prva vožnja

12:00 Slalom utrka djevojčica, druga vožnja

14. februar

10:00 Slalom, utrka dječaka, prva vožnja

12:30 Slalom, utrka dječaka, druga vožnja

15. februar

09:00 – 11:00 Mještovito paralelno takmičenje (Bjelašnica)

 

BIATLON

(Takmičenja se održavaju na borilištu Dvorišta)

 

12. februar

10:00 – 11:30 Sprint za dječake na 7,5 kilometara

13:00 – 14:00 Sprint za djevojke na 6 kilometara

13. februar

10:00 – 11:30 Pojedinačno za dječake na 12,5 kilometara

13:30 – 14:30 Pojedinačno za djevojke na 10 kilometara

15. februar

10:00 – 12:00 Mješovita štafeta (2x7,5 kilometara dječaci i 2x6 kilometara djevojčica

 

NORDIJSKO TRČANJE

(Sva takmičenja održavaju se na borilištu Igman)

 

11. februar

10:00 – 11:30 Interval utrka klasičnim stilom na 7,5 km za djevojke

12:00 – 13:30 Interval utrka klasičnim stilom na 10 km za dječake

12. februar

10:00 – 11:30 Interval utrka slobodnim stilom na 5 km za djevojke

12:00 – 13:30 Interval utrka slobodnim stilom na 7,5 km za dječake

14. februar

10:30 – 11:10 Sprint klasičnom tehnike, kvalifikacije za djevojke

11:20 – 12:10 Sprint klasičnom tehnike, kvalifikacije za dječake

13:00 – 15:00 Sprint klasičnom tehnikom, finala

15. februar

10:30 – 13:00 Mještovita štafeta 4x5 km

 

SNOWBOARD

(Sva takmičenja se održavaju na borilištu Bjelašnica)

 

11. februar

10:00 – 15:00 Slopestyle, kvalifikacije

12. februar

09:30 – 11:30 Slopestyle, polufinale

12:20 – 14:00 Slopestyle, finale

14. februar

09:00 – 12:30 Big Air, kvalifikacije

12:30 – 15:00 Big Air, Finale

15. februar

Dodatni dan

 

HOKEJ NA LEDU (Sve utakmice igraju se na borilištu Zetra)

 

11. februar

15:00 – 18:00 Finska – Slovačka

19:30 – 22:30 Češka – Rusija

12. februar

15:30 – 18:00 Rusija – Švicarska

19:30 – 22:30 Slovačka – Bjelorusija

13. februar

15:00 – 18:00 Bjelorusija – Finska

19:30 – 22:30 Švicarska – Češka

14. februar

13:30 – 16:30 Meč za peto mjesto

17:00 – 20:00 Meč za bronzanu medalju

20:30 – 23:30 Finale

 

BRZO KLIZANJE

(Sva takmičenja održavaju se na borilištu Skenderija)

 

11. februar

10:05 – 12:55 1.500 metara, djevojke i dječaci

13:45 – 15:00 Mješovita štafeta 3.000 metara, kvalifikacije

12. februar

10:05 – 12:26 500 metara, djevojke i dječaci

12:46 – 13:30 Mješovita štafeta 3.000 metara, polufinala

15. februar

11:05 – 14:45 1.000 metara, djevojke i dječaci

14:20 – 15:15 Mješovita štafeta 3.000 metara, finale

 

UMJETNIČKO KLIZANJE

(Sva takmičenja održavaju se na borilištu Skenderija)

 

13. februar

13:00 – 17:20 Takmičenje, djevojke

17:40 – 20:25 Takmičenje, dječaci

14. februar

13:00 – 17:55  Takmičenje, djevojke

18:10 – 21:55 Takmičenje, dječaci

 

KARLING

(Sva takmičenja održavaju se u borilištu Dvorana Peki)

 

11. februar

08:30 Velika Britanija – Austrija, Mađarska – Turska, Rusija – Češka

12:00 Norveška – Hrvatska, Poljska – Švicarska, Slovenija – Njemačka

15:30 Rusija – Turska, Austrija – Češka, Velika Britanija – Danska

19:00 Slovenija – Švicarska, Hrvatska – Njemačka, Norveška – Italija

12. februar

09:30 Turska – Danska, Velika Britanija – Mađarska, Austrija – Rusija

13:30 Švicarska – Italija, Norveška – Poljska, Hrvatska – Slovenija

17:00 Češka – Mađarska, Rusija – Danska, Turska – Velika Britanija

13. februar

08:30 Njemačka – Poljska, Slovenija – Italija, Švicarska – Norveška

12:00 Austrija – Turska, Češka – Velika Britanija, Danska – Mađarska

15:30 Hrvatska – Švicarska, Njemačka – Norveška, Italija – Poljska

19:00 Mađarska – Rusija, Danska – Austrija, Češka – Turska.

 

OK BiH želi puno sreće svim takmičarima, da ostvare najbolje rezultate, da se lijepu provedu u Bosni i Hercegovini i da ne zaborave da se druže.